Sani Konukoğlu Hastanesi, Sanko Park’ta bilgilendirme yapıyor

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, 20 yıldır bölgede verdiği başarılı sağlık hizmetlerini, sosyal sorumluluk projeleri ile taçlandırıyor.

Sani Konukoğlu Hastanesi, Sanko Park’ta bilgilendirme yapıyor

Organ Bağışı Haftası nedeniyle Sanko Park’ta açılan stantta, ziyaretçilerle organ bağışı ile ilgili bilgiler paylaşılıyor. 9 Kasım’a kadar açık olacak stantta aynı zamanda organ bağışında bulunmak isteyenlerin kaydı da alınacak.

Bu arada, Organ Bağışı Haftası etkinlikleri kapsamında, 5 Kasım 2016 tarihinde Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Organ Nakli Merkezi Sorumlusu Prof. Dr. M. Fatih Yüzbaşıoğlu ve Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Selman Ünverdi, tarafından “Organ Nakli: Yeni Bir Hayata İlk Adım” konulu konferans verilecek.

ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ

Sağlıkta yüksek kalitenin adresi haline gelen ve dünya standartlarında hizmet verilen hastanede, Acil Servis, Biyokimya, Patoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarları, Radyoloji, Nükleer Tıp, Kardiyovasküler Cerrahi, Organ Nakli Merkezi, Nefroloji, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Kulak Burun Boğaz, Pediatri, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Psikiyatri, Göğüs Cerrahisi, Dermatoloji, Uyku Laboratuvarı, Obezite ve Metabolik Cerrahi Kliniği ve Üremeye Yardımcı Tedavi Merkeziyle uzman tanı ve tedavi yöntemleri uygulanıyor.

Haber Merkezi
03.11.2016

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz