ADC 4 yaşında

Özel ADC Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kuruluşunun 4'üncü yılını düzenlenen kokteyl ile kutladı.  ADC Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde düzenlenen kokteyle diş hekimleri, kliniğin kurucuları, çalışanları ve sağlık camiasından önemli isimler katıldı.

ADC 4 yaşında

 

Özel ADC Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kuruluşunun 4'üncü yılını düzenlenen kokteyl ile kutladı.  ADC Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde düzenlenen kokteyle diş hekimleri, kliniğin kurucuları, çalışanları ile sağlık camiasından önemli isimler katıldı.

2015 yılından bu yana Gaziantep’te faaliyet gösterdiklerini dile getiren ADC Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Yusuf Murat Kılıç, “Buranın temelleri için ortaklar olarak bir araya geldik.8 Şubat 2015 yılında resmi açılışımızı yaptık. Yaklaşık 4 yıllık bir süreç içinde ailemiz giderek büyüdü. Ağız ve diş sağlığı alanında Gaziantep ve çevresinden, ülkemizin dört bir yanından, özellikle de yurt dışından gelen birçok hastaya hizmet verdik. Hastalarımız ve bizi sevenlerin destekleri ile 4 yaşına girdik. İnşallah sizler için Allah bize daha uzun yıllar hizmet etmeyi nasip eder. Biz büyük bir aileyiz. İyi ki varsınız, iyi ki varız. Bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Daha nice kuruluş yıldönümlerinde birlikte olmak dileğiyle” dedi.

Dt.Yusuf Murat Kılıç’ın konuşmasının ardından ADC Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 4. yıl pastası ADC Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurucuları Dt. Yusuf Murat Kılıç, Dt. Nafi Akın  Dt.Özge Sultan Şahin, Dt.Atalay Gençel tarafından  kesildi.

7 gün 24 saat hizmet veren ADC Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde, 10 diş hekimi ve alanında uzman sağlık çalışanları ile implant, lazer tedavisi, gülüş estetiği, diş beyazlatma tedavisi, diş eti hastalıkları tedavisi, protez, ortodonti,pedodonti, dolgu, kanal tedavisi,  gibi uygulamalarla hizmet veriyor.

Haber Merkezi
05.03.2018

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz